Superstaarikook

Mnjah, postitustega ei tohi ikka viivitada. Juhtus see, mida ma kartsin-ma unustan retseptid. Vahepeal ma olin tubli ja märkisin üles, mis ma kokku segasin, aga viimasel ajal enam mitte ja ega mu vaene peake ei jõua ju kõike mitu nädalat meeles pidada.

Ma tean, et selle koogi põhja tegemiseks kasutasin ma mune, jahu, suhkrut, kakaod, võid, küpsetuspulbrit ja soodat vist ka…ahjaa…jogurtit panin ka sutsu. Mune võid olla 3, võid alla 100 grammi, nii 80-90. Jahu kulus minu mäletamist mööda u 150 g, aga mina ise panin nisujahule täisterajahu ka hulka. Suhkrut läks sarnane kogus ning sellegi segasin kahest osast-valgest ja fariinisuhkrust. Banaanikreem seal vahel olil täieslik looming. Ma püreestasin khvliga kolm banaani ning siis mikserdasin selle ühe paki kohupiimaga ning panin hulka veel u pool purki keedetud kondentspiima (4 h veega kaetult). Kõige peale sulatasin 100 g tahvli tumedat šokolaadi.

See kook kuulub küllalki kategooriasse “sellest, mis külmkapis leidub”, kuigi põhja jaoks olil mul mingi retsept ka, aga TasteSpotting on oma eelmisest asukohast jalga lasknud ja ma ei leidnudki enam seda 😦

Advertisements

There are no comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: